Danexamen KBN


Twee keer per jaar wordt de karateka de mogelijkheid geboden om een Danexamen te doen.
De Danexamens worden georganiseerd door de Karate-Do Bond Nederland (KBN).

Voor het KBN Dangraadreglement download: KBN Dangraadreglement
Voor het inschrijfformulier KBN Danexamen download: Inschrijfformulier KBN Danexamen

Voor het eerstvolgende Danexamen klik hier

Op deze dag kunnen karateka's van alle karatestijlen, die erkend zijn door de KBN en lid
zijn van een bij de KBN aangesloten sportschool, examen doen voor 1e tot en met 6e Dan.

 

Zondag 26 mei 2019 Harderwijk
Geslaagde kandidaten Dangraad School
Lune Nagel
Rocco ter Haar
Maartje Randag
Zoë Freeth
Demi Schoenmakers
Benuksha Charles
Ismael Zaidi
Sanne Reus
Sim Jong
Ronald Aarts
Leyla Dellabiancia
Martijn Dignum
Marcel Berkhout
Jenan Matti
Marco Veenstra
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
Muga Mushin Ryu Enschede
Budo-Lifestyle Amsterdam
Funakoshi Alkmaar
Itosu Waalwijk
Itosu Waalwijk
Tom van der Kolk Alkmaar
Budo-Lifestyle Amsterdam
Funakoshi Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Karateclub Etten-Leur
Kishido Karate Leiden
Naifanchi Heerhugowaard
Funakoshi Alkmaar
SKCA Amsterdam
ASK Alkmaar
Tom Slaaf
Irene Makelaar
Jelal Ghadhbani
René Waling
Peter Bakker
Jan van Ginkel
Andreas von Imhof
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
ASK Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Harmonie Den Haag
Funakoshi Alkmaar
Muga Mushin Ryu Enschede
Karateclub Etten-Leur
Furinkazan Rijswijk
 
Erik Admiraal
Sardar Rahimi
Rick Sonnema
Hilbert Bult
Fred Bron
Bas Dekker
Johan Bult
3e Dan
3e Dan
3e Dan
3e Dan
3e Dan
3e Dan
3e Dan
Naifanchi Heerhugowaard
Funakoshi Alkmaar
Itosu Waalwijk
ASK Alkmaar
Harmonie Den Haag
Naifanchi Heerhugowaard
ASK Alkmaar
 
Zondag 9 december 2018 Harderwijk
Geslaagde kandidaten Dangraad School
Yanick Annema
Nick Castricum
Anass Ayad
Aglaia van de Water
Daan Eenkhoorn
Jessie Castricum
Renso Peters
Djordje Polacek
Kirsten van der Vleuten
Miranda van Es
Kirsten van Hutten
Mark Smeets
Laurens Cillekens
Jacqueline Buconjić
Victor Kraak
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
Muga Mushin Enchede
Tom van der Kolk Alkmaar
Karate-do Shisei Krommenie
Archida Roosendaal
Muga Mushin Enchede
Tom van der Kolk Alkmaar
Kuroshiro Nijmegen
Tadashii-do Rhoon
Shin-ju Amsterdam
Furinkazan Rijswijk
Muga Mushin Enchede
Shin-ju Amsterdam
Kuroshiro Nijmegen
Tadashii-do Rhoon
Shin-ju Amsterdam
Julian Ros
Jessie Smeets
Aiman Ayad
Joe Anderson
Dennis Schaap
Eva van der Velden
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
Muga Mushin Enchede
Academie Itosu Waalwijk
Karate-do Shisei Krommenie
Shin-ju Amsterdam
Joutou Den Haag
Academie Itosu Waalwijk
 
Amber Weggers
Christiaan Rodi
3e Dan
3e Dan
Tadashii-do Rhoon
Tadashii-do Rhoon
 
Zondag 27 mei 2018 Harderwijk
Geslaagde kandidaten Dangraad School
Boyd van Leeuwen
Luc de Waal
Ali Erdem Sucu
Denise van den Berg
Max de Pijnier
Niels de Vries
Veerne Koops
Mara Lammerdin
Mikayla Zanstra
Daimon Alblas
Carsten Dogger
Stijn van Doornum
Chaira van Guldener
Chris Stronks
Dora Wiese
Maurice de Rouw
Panos Mitsopoulos
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
Karete-do Buitenveldert
Archida Roosendaal
Kishido Karate Leiden
Funakoshi Alkmaar
Archida Roosendaal
Funakoshi Alkmaar
SKCA Amsterdam
Kishido Karate Leiden
Funakoshi Alkmaar
Karate-do Buitenveldert
Kishido Karate Leiden
Tora no Maki Vlijmen
Kishido Karate Leiden
Kishido Karate Leiden
Shin-ju Amsterdam
Archida Roosendaal
Shin-ju Amsterdam
Marit de Vet
Erik Tromp
Axel Geijsel
Jordy van de Korput
Marc van Santen
Hanneke Stam-Vogels
Yvonne Vijverberg
Patrick Kerdijk
Ronald Verschuren
Marcel Crum
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
Youkou Breda
Shotokan Teteringen
Tora no Maki Vlijmen
Youkou Breda
Shotokan Teteringen
ASK Johan Bult Alkmaar
Shin-ju Amsterdam
Shin-ju Amsterdam
Shotokan Teteringen
Shin-ju Amsterdam
 
Alex Hermans 5e Dan Tora no Maki Vlijmen
 
Zondag 10 december 2017 Harderwijk
Geslaagde kandidaten Dangraad School
Caitlin Beets
Demi Huntelerslag
Gino Philiippen
Davut Baysan
Kim Lazeroms
Bryan Luhukay
Rincke de Vet
Kristy Bults
Darcy Amatkasan
Zayd Bouchiba
Lisa Overeem
Malisjha Eijkenboom
Joey van Strien
Mohammed Bouchiba
Lala Bakker
Marit Duits
Reynold ten Hoor
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
SKVE Apeldoorn
Kaihatsu-Do Langedijk
Karateschool Alken Geleen
Van Gils Sport Dongen
Archida Roosendaal
Karate Shisei Krommenie
Karate-do Youkou Breda
Extension Klazienaveen
ASK Johan Bult Alkmaar
Karateschool Alken Geleen
Kaihatsu-Do Langendijk
Karateschool Alken Geleen
Archida Roosendaal
Karateschool Alken Geleen
SKVE Apeldoorn
Kaihatsu-Do Langedijk
Tadashii-do Rotterdam
Kevin de Goede
Ducan Goulty
Sebastiaan van Rossum
2e Dan
2e Dan
2e Dan
ASK Johan Bult Alkmaar
Kishido Martial Arts Leiden
ASK Johan Bult Alkmaar
Henry Trip
Paul van den Broek
3e Dan
3e Dan
Extension Klazienaveen
Kishido Martial Arts Leiden
Marco de Vries 4e Dan Shin Gi Tai Oudenbosch
Robin Huijer 6e Dan Archida Roosendaal
 
Zondag 21 mei 2017 Harderwijk
Geslaagde kandidaten Dangraad School
Tom Super
Sidney Meyer
Mariska Scheepstra
Lars Broekhuijse
Renske Voets
Denice Gruben
Adriaan Bon
Brodie Bulder
David den Olden
Marije Welling
Maartje Lansen
Steven de Ronde
Valeria Mignaco
Andreas von Himhof
Jacqueline Dekker
Brian Bierlee
Jan Bon
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
Funakoshi Alkmaar
Karateclub Etten-Leur
Extension Klazienaveen
Funakoshi Alkmaar
Academie Itosu Waalwijk
Hyoshi Hoogezand
Funakoshi Alkmaar
Hyoshi Hoogezand
Funakoshi Alkmaar
Extension Klazienaveen
Funakoshi Alkmaar
SKVE Apeldoorn
Shin-ju Amsterdam
Furinkazan Rijswijk
Funakoshi Alkmaar
Karate Terheijden
Funakoshi Alkmaar
Lente Blok
Reijer Blok
Yasmine Harmiche
Gitte Bleijendaal
Michael van der Neut
Tara Laros
Sterre Blok
Berend Blok
Penelope Athanassopoulou
Hein Dekker
Joep Steffes
René Blok
Natasja Derksen
Dorian Broekhuijse
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
Funakoshi Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Karateclub Etten-Leur
Funakoshi Alkmaar
Tadashii do Rotterdam
Karateclub Etten-Leur
Funakoshi Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Shin-ju Amsterdam
Funakoshi Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Shin-ju Amsterdam
Funakoshi Alkmaar
Ricky Rockx
Peter van Dijk
3e Dan
3e Dan
Archida Roosendaal
Archida Roosendaal
Roel van Bezooijen 4e Dan Shin-ju Amsterdam
 
Zondag 11 december 2016 Harderwijk
Geslaagde kandidaten Dangraad School
Jesse Smeets
Myrthe Cnoops
Julian Ros
Aiman Ayad
Floor Mannaart
Marissa Tijhuis
Danny van Oeveren
Sammy Schippers
Eva van der Velden
Ruben Staats
Laura van Lit
Christel Visch
Serra van Santen
Twan Cnoops
Xander Bon
Sjoerd van den Broek
Tiana Kivits
Auke Elfrink
Bouchra Mehraz
Winston Bendt
Karwan Karim
Ronnie de Rooij
Eric de Rooij
Linda Gerards
Jan de Wild
Anouk Huntelerslag
Dirk Brouns
Michael Smeets
Monique Habets
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
Van Gils Sport Dongen
Karateschool Alken Geleen
Muga Mushin Enschede
Chisei Krommenie
Tamashii Halsteren
SKVE Apeldoorn
Kooistee Hellevoetsluis
Karateschool Alken Geleen
Academie Itosu Waalwijk
SKVE Apeldoorn
Karateclub Etten-Leur
Tamashii Halsteren
Karate-do Teteringen
Karateschool Alken Geleen
Muga Mushin Enschede
Karate-do Teteringen
Van Gils Sport Dongen
SKVE Apeldoorn
Hyoshi Hoogezand
Hyoshi Hoogezand
Dojo Satori Hoogerheide
Karateclub Etten-Leur
Karateclub Etten-Leur
Karateschool Alken Geleen
Do San Roosendaal
Kaihatsu-Do Langendijk
Karateschool Alken Geleen
Van Gils Sport Dongen
Karateschool Alken Geleen
Daan Masselink
Niala den Braber
Chantal van Unen
Joris Ruijters
Ralph Gemser
Robin van Duyne
Ralf Effelenkamp
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
SKVE Apeldoorn
SKVE Apeldoorn
Karate-do Teteringen
Karate Terheijden
Muga Mushin Enschede
SKVE Apeldoorn
SKVE Apeldoorn
Piet de Nijs
Patrick Fonhof
3e Dan
3e Dan
Tamashii Halsteren
Joutou Den Haag
Hans Jansen
Wilbert Derks
4e Dan
5e Dan
Kooistee Hellevoetsluis
Kuroshiro Nijmegen
 
Zondag 22 mei 2016 Harderwijk
Geslaagde kandidaten Dangraad School
Sean Landzaad
Ali Tursun
Melvin de Vries
Casper Aalbrechtse
Rebecca Hooijer
Ghislaine Bijl
Tyrique Chin Hon Foei
Axel Geijsel
Walter Faas
Brahim Loufi
René van Kouwen
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
Tadashii-Do Rhoon
Hyoshi Hoogezand
Funakoshi Alkmaar
Tamashii Halsteren
Tadashii-Do Rhoon
Tadashii-Do Rhoon
Tadashii-Do Rhoon
Tora No Maki Vlijmen
Naifanchi Heerhugowaard
Shin Gi Tai Oudenbosch
Kanshu-do Cuijk
Guus Palmer
Rick Voets
Jordy Smeding
Chemèhne van Akkooi
Irene Luzac
Mike Koopman
Natalie Boxem
Antonio Vonk
Shahira Amirkhan
Simone Mertens
Damir Fific
Zeljka Kresojevic
Karin de Bruin
Rens de Boer
Sardar Rahimi
Consuelo Lok
Fred Bron
Bart Simons
Judy Shamoun
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
Funakoshi Alkmaar
Academie Itosu Waalwijk
Funakoshi Alkmaar
Karateclub Etten-Leur
Harmonie Den Haag
Funakoshi Alkmaar
Extension Klazienaveen
Naifanchi Heerhugowaard
Chisei Krommenie
Karateschool Alken Geleen
Shotokan Buitenveldert
Hyoshi Hoogezand
Kishido Leiden
SKVE Apeldoorn
Funakoshi Alkmaar
Karate-do Teteringen
Harmonie Den Haag
Kishido Leiden
Shotokan Buitenveldert
Deniz Yildiz
Steven Volkers
Dirk Vellinga
Gerard van Oosterbaan
Sander Huntelerslag
Roland de Bonth
3e Dan
3e Dan
3e Dan
3e Dan
3e Dan
3e Dan
ASK Johan Bult Alkmaar
Tom van der Kolk Alkmaar
Kishido Leiden
Karate-do Teteringen
Tom van der Kolk Alkmaar
Kishido Leiden
Jeannette Leegwater
Paul de Nobel
Arjan Zonneveld
Kees Langenberg
4e Dan
5e Dan
5e Dan
5e Dan
SKCA Amsterdam
Kishido Leiden
Karate-do Teteringen
Academie Itosu Waalwijk
 
Zondag 6 december 2015 Leersum
Geslaagde kandidaten Dangraad School
David Rots
Romana Plettenberg
Igor Mertens
Juliëtte Luzac
Marit de Vet
Marnic Thur
Michelle de Heus
Rick Vink
Tal Baranes
Britt van der Steen
Tosca van Guldener
Selena van den Nieuwendijk
Sebastiaan van Rossum
Rodney Beckers
Hanneke Vogels
Sally-Ann Clur
Hector Duarte Lopez
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
Kishido Leiden
Fudoshin Roermond
Youkou Breda
Harmonie Den Haag
Youkou Breda
Tora no Maki Vlijmen
SKVE Apeldoorn
Kishido Leiden
Shotokan Buitenveldert
Youkou Breda
Karate-do Teteringen
Fudoshin Roermond
ASK Johan Bult Alkmaar
Academie Itosu Waalwijk
ASK Johan Bult Alkmaar
Shotokan Buitenveldert
Zanshin Heemskerk
Sean Jurgens
Mitchell Beckers
Jorrit Lawant
Michelle Mertens
Bas Dekker
Roy Durge
Erik Admiraal
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
Shotokan Buitenveldert
Academie Itosu Waalwijk
Naifanchi Heerhugowaard
Karateschool Alken Geleen
Naifanchi Heerhugowaard
Academie Itosu Waalwijk
Naifanchi Heerhugowaard
Abraham Mouritz 3e Dan Shin-ju Amsterdam
 
Zondag 17 mei 2015 Leersum
Geslaagde kandidaten Dangraad School
Zubair Fawzy
Nina van der Weij
Dion Hoeksema
Fleur Koning
Yasmine Harmiche
Pim van Rijsbergen
Jeroen Kramer
Niek De Veen
Yara Bernhard
Aiden Splinter
Sharine Jacobs
Karsten van Eechoud
Danique Klesman
Elisabeth Gardien
Joshua Quick
Tara Laros
Rick van der Ploeg
Esther Maas
David Bruijn
Marian Rombouts
Casper Luzac
Bianca de Horde
Rene Waling
Thomas Jagush
Ronald Verschuren
Jaques Bonnaire
Jan van Ginkel
Willy van den Heuvel
Peter van Bezooijen
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
Academie Itosu Waalwijk
Karateschool Alken Geleen
Tadashii-do Rhoon
Funakoshi Alkmaar
Karateclub Etten-Leur
Youkou Breda
Funakoshi Alkmaar
Extension Klazienaveen
Youkou Breda
Funakoshi Alkmaar
FuRinKaZan Rijswijk
Kooistee Hellevoetsluis
Karateschool Alken Geleen
Tadashii-do Rhoon
Funakoshi Alkmaar
Karateclub Etten-Leur
Extension Klazienaveen
Budo Lifestyle Amsterdam
Tom van der Kolk Alkmaar
Kuroshiro Nijmegen
Budokai Den Haag
SKVA Amstelveen
Funakoshi Alkmaar
Kuroshiro Nijmegen
Karate-do Teteringen
Funakoshi Alkmaar
Karateclub Etten-Leur
Kuroshiro Nijmegen
Funakoshi Alkmaar
Laurens Verhulst
Gilano van Drunen
Rachelle Klesman
Jolano Lindelauf
Christiaan Rodi
Rick Sonnema
Shirley Op Den Camp
Ellen Habich
Loek den Ouden
Ton Chau
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
Youkou Breda
Academie Itosu Waalwijk
Karateschool Alken Geleen
Karateschool Alken Geleen
Kooistee Hellevoetsluis
Academie Itosu Waalwijk
Karateschool Alken Geleen
Karateschool Alken Geleen
Youkou Breda
Karate-do Teteringen
Vallerie Op Den Camp
Siegfried Schorea
Mark Holierhoek
Fons Kraakman
3e Dan
3e Dan
3e Dan
3e Dan
Karateschool Alken Geleen
Funakoshi Alkmaar
Tadashii-do Rhoon
Funakoshi Alkmaar
Melissa Broekman
Sanela Kosovic
Kevin Augustijn
4e Dan
4e Dan
4e Dan
Shotokan Terheijden
Budo Lifestyle Amsterdam
Kishido Leiden
 
Zondag 14 december 2014 Leersum
KBN 1
KBN 2
KBN 3
KBN 4
KBN 5
Geslaagde kantidaten Dangraad School
Amy Habich
Berend Blok
Bert Kootkar
Boudewijn Knopf
Brigitta Aalbrechtse
Davy van Sprundel
Filip van Gurp
Herbert Rieff
Ikrame Bounab
Jeroen Bakx
Jesse Rikken
Jordy Timmermans
Kees van Zuijlen
Lente Blok
Luc Mai
Marcel van Zelm
Nashka Kuhnen
Patrick Van Eijnatten
Penelope Athanassopoulou
Reijer Blok
Rene Blok
Rim van Leeuwen
Roan Abhelakh
Robert van Dijk
Robin Gulicher
Roeland de Rijk
Sterre Blok
Tim Berkhout
Tom Slaaf
Wout Hamelink
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
Karateschool Alken Geleen
Funakoshi Alkmaar
Academie Itosu Waalwijk
Tora no Maki Vlijmen
Tamashii Halsteren
Karate do San Roosendaal
Tamashii Halsteren
Academie Itosu Waalwijk
Tom van der Kolk Alkmaar
Karateclub Etten-Leur
Youkou Breda
Fudoshin Roermond
Funakoshi Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Tamashii Halsteren
Funakoshi Alkmaar
Karateschool Alken Geleen
Van Gils sport Dongen
Shin-ju Amsterdam
Funakoshi Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
All Sports Amstelveen
Karate Buitenveldert
Karate do San Roosendaal
Karate Buitenveldert
Karate do San Roosendaal
Funakoshi Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
ASK Johan Bult Alkmaar
Tamashii Halsteren
Brian Timmermans
Erik van Gorsel
Ernst Evenhuis
Henry Trip
Hoi Shun Tang
Hoi Yau Tang
Ilse Knoops
Maikel Stam
Manuela Van Gent
Marnix van de Poll
Rob Timmermans
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
Fudoshin Roermond
Shin-ju Amsterdam
Shin-ju Amsterdam
Extension Klazinaveen
Shin-ju Amsterdam
Shin-ju Amsterdam
Karateschool Alken Geleen
ASK Johan Bult Alkmaar
Tamashii Halsteren
Shin-ju Amsterdam
Fudoshin Roermond
Kevin Vervoort
Tahar van der Straaten
4e Dan
4e Dan
Shotokan Terheijden
Kishido Leiden
 
Zondag 26 mei 2014 Leersum
ronde 1
ronde 2
ronde 3
ronde 4
Geslaagde kantidaten Dangraad School
Daan Masselink
Ilona Minkhorst
Guus Palmer
Sven Gevers
Dong Tsang
Janine Zuiderduin
Daniel Binnekamp
Roman v.d. Lee
Erol Ayyildiz
Mike Koopman
Jill Groenewegen
Mieke Nagornaia
Robin van Wiggen
Dion Splinter
Gitta Bleijendaal
Gerben van Egmond
Joost Meesters
Menno Reenalda
Simone Mertens
Damir Fific
Dorian Broekhuijse
Ralf Ekkelenkamp
Dick Ernest
Kim Visschers
Joep Steffes
Hein Dekker
Eric Mertens
Fatma Yangin
Cees Splinter
Alex Krijnen
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
SKVE Apeldoorn
Tadashii-do Rhoon
Funakoshi Alkmaar
Academie Itosu Waalwijk
Funakoshi Alkmaar
Tom van de Kolk Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Tom van de Kolk Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Tadashii-do Rhoon
SKVA Amstelveen
Tadashii-do Rhoon
Funakoshi Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Naifanchi Heerhugowaard
Tora no Maki Vlijmen
Funakoshi Alkmaar
Karateschool Alken Geleen
Karate-do Buitenveldert
Funakoshi Alkmaar
SKVE Apeldoorn
Karate Do San Roosendaal
Karateschool Alken Geleen
Funakoshi Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Karateschool Alken Geleen
ASK Johan Bult Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Karate Do San Roosendaal
Kevin Beckers
Anouk Boukema
Edgar Adams
Ivan Fung
Gabriëlle Luzac
Emelia Ibrahim
Erwin Zwart
Ridouan Chami
Peter van Dijk
Rien Ganseman
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
Academie Itosu Waalwijk
Shin-ju Amsterdam
Karateclub Etten-Leur
Funakoshi Alkmaar
Budokai Den Haag
Harmonie Den Haag
Funakoshi Alkmaar
Karateclub Etten-Leur
Karate-do Archida Roosendaal
Funakoshi Alkmaar
Wouter Deijl
Ronald Looij
Balazs Halmai
Ramon Toulouse

Judith van Oosten
3e Dan
3e Dan
3e Dan
3e Dan
3e Dan
Tadashii-do Rhoon
SKVE Apeldoorn
Tadashii-do Rhoon
Karateschool Alken Geleen
Shin-ju Amsterdam
 
Zondag 15 december 2013 Leersum
Geslaagde kandidaten Dangraad School
S. Kruijer
R. Geerts
K. de Goede
J. Martens
H. Verhulst
I. Luzac
R. Stam
M. van der Neut
M. de Jong
E. Van Lienen
K. de Bruin
C. Kastelijns
A. Vonk
J. Shamoun
M. Kastelijns
J. Ghadhbani
M. Robbesom
R. Kromodikoro
K. Fonhof
F. Melchior
A. Weggers
T. Blok
L. Jansen
E. Balsters
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
4e Dan
4e Dan
Tom van de Kolk Alkmaar
Youkou Breda
ASK Johan Bult Alkmaar
SKEL Etten-Leur
Youkou Breda
Budokai Den Haag
ASK Johan Bult Alkmaar
Tadashii-do Rhoon
Budokai Den Haag
ASK Johan Bult Alkmaar
Karatedo Leiden
Shin-ju Amsterdam
ASK Johan Bult Alkmaar
All Sports Amstelveen
Shin-ju Amsterdam
Harmonie Den Haag
Shin-ju Amsterdam
Shin-ju Amsterdam
Harmonie Den Haag
Shin-ju Amsterdam
Tadashii-do Rhoon
Tadashii-do Rhoon
Shin-ju Amsterdam
Shin-ju Amsterdam


Zondag 26 mei 2013 Leersum
Geslaagde kandidaten Dangraad School
N.G. Fonhof
R. Sonnema
J.H. van Everdingen
C.T.C. van Akkooi
J. Smeding
M.A. Keessen
M. de Nobel
N. Broekzitter
I. Mandic
R. Rajarathinam
L. van Zanten
H. de Ruiter
P.V.S. Ranasemita
J.R. van Ginneken
D. Yildiz
H. Bult
D.Q. da Luz
R.T.F. Stoots
K. van Rijsbergen-Bakkum
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
Harmonie Den Haag
Academie Itosu Waalwijk
Funakoshi Alkmaar
SKEL Etten-Leur
Funakoshi Alkmaar
SKVA Amstelveen
Tadashii-do Rhoon
Tom van de Kolk Alkmaar
Tadashii-do Rhoon
Funakoshi Alkmaar
Tadashii-do Rhoon
Funakoshi Alkmaar
Youkou Breda
Tom van de Kolk Alkmaar
ASK Johan Bult Alkmaar
ASK Johan Bult Alkmaar
Tadashii-do Rhoon
Kanshu-do Kuijk
Youkou Breda
 
Zondag 16 december 2012 Utrecht
Geslaagde kandidaten Dangraad School
M.J. Mertens
J.F. Lindelauf
G. van Drunen
K. van Es
M. Koning
R.J.J. Klesman
J.F.A. Schulpen
N. Fawzy
K. v.d. Akker
H.G. Luzac
M.C.A. Woestenberg
J.J.P. Wijnker
Z. Kresojevic
S. Jurgens
H.Y Tang
H.S Tang
E. Meskes
E. Habich-Masius
A.A. den Ouden
N.E. Derksen
E. Evenhuis
R.T.A. Rockx
G.F. Fung
A.A. Huntelerslag
J.W.K.B. Roos
J.J. Londt Schultz
R. Doors
S. Geurts
A. Hermans
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
1e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
2e Dan
3e Dan
4e Dan
Karateschool Alken Geleen
Karateschool Alken Geleen
Academie Itosu Waalwijk
Academie Itosu Waalwijk
Funakoshi Alkmaar
Karateschool Alken Geleen
Karateschool Alken Geleen
Academie Itosu Waalwijk
Academie Itosu Waalwijk
Budokai Den Haag
Youkou Breda
ASK Johan Bult Alkmaar
Hyõshi Hoogezand
All Sports Amstelveen
Shin-Ju Amsterdam
Shin-Ju Amsterdam
SKCA Amsterdam
Karateschool Alken Geleen
Youkou Breda
Shin-Ju Amsterdam
Shin-Ju Amsterdam
Archida Roosendaal
Funakoshi Alkmaar
Tom van de Kolk Alkmaar
Tom van de Kolk Alkmaar
Shin-Ju Amsterdam
Funakoshi Alkmaar
Funakoshi Alkmaar
Tora no Maki Vlijmen


Wachttijden en leeftijden KBN Danexamen:

1e Dan: 3 jaar aangesloten lid van de KBN zijn, minimaal 1/2 jaar 1e Kyu zijn en minstens 14 jaar
2e Dan: 3 jaar aangesloten lid van de KBN zijn, minimaal 2 jaar 1e Dan zijn en minstens 17 jaar
3e Dan: 3 jaar aangesloten lid van de KBN zijn, minimaal 3 jaar 2e Dan zijn en minstens 21 jaar
4e Dan: 3 jaar aangesloten lid van de KBN zijn, minimaal 4 jaar 3e Dan zijn en minstens 26 jaar
5e Dan: 3 jaar aangesloten lid van de KBN zijn, minimaal 5 jaar 4e Dan zijn en minstens 32 jaar